KONST / Litografier / Litografier 15217121
nr 1521 7121
Hans Viksten
(1926-1987), Sverige
Litografier, 7 st, Oramade lösa blad. Signerad, numrerad 200-upplaga. Bladets mått: 44x63 cm, oramade lösa blad
Hans Viksten, svensk målare född 1926, död 1987.
måndag 13 februari 2023
kl 18:13:40